У КВУ назвали головних прогульників Ради

38 народних депутатів в січні 2018 року пропустили всі засідання парламенту. Більшість прогульників представляють партію Опозиційний блок.

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ з посиланням на ua.korrespondent.net.

У першому місяці 2018 року 330 народних депутатів пропустили більше половини голосувань Верховної Ради. З них 38 – взагалі жодного разу не проголосували в січні.

“З 38 депутатів, які не проголосували жодного разу за місяць, 9 є членами фракції Опозиційний блок, 8 – позафракційних, 7 – БПП, 5 – Відродження, 3 – Батьківщина, по 2 – Радикальна партія Олега Ляшка, Воля Народу і Народний Фронт”, – йдеться в повідомленні.

За словами голови КВУ Олексія Кошеля, в січні частина народних депутатів традиційно продовжували перебувати в так званих неформальних відпустках, і тому не брали участь в роботі парламенту. Так, з 38 депутатів, які не голосували, 60% перебували на момент голосувань за межами Верховної Ради.

Показники участі нардепів у голосуваннях за січень значно нижчі, ніж в попередні місяці. Для порівняння: в грудні пропустили всі голосування ВР 12 депутатів, листопаді – також 12 жовтні – 10, вересні – 19.

Усього в січні було проведено шість пленарних засідань ВР, на яких відбулося 309 голосувань. Серед іншого в січні був прийнятий так званий закон про реінтеграцію Донбасу і закон про приватизацію держмайна.

Народні депутати, які пропустили всі голосування Ради в січні 2018 року: Фурсін І.Г., Солод Ю.В., Добкін Д.М., Добкін М.М., Шаповалов Ю.А., Березники С.І., Кацуба В . М., Денисенко А.П., Єфімов М.В., Святаш Д.В., Барвіненко В.Д., Загорій Г.В., Жеваго К.В., Мисик В.Ю., Омельянович Д.С., Вітко А.Л., Власенко С.В., Довгий О.С., Донець Т.А., Звягільський Ю.Л., Кацер-Бучковська Н.В., Клюєв С.П., Костянтинівський В.Л., Кривохатько В.В., Бакулін Є.М., Мірошниченко Ю.Р., Мураєв Є. В., Немиря Г.М., Ничипоренко В.М., Онищенко А.Р., Попов І.В., Продан О.П., Рабинович В.З., Тимошенко Ю.В., Усов К.Г., Чепинога В.М., Шурма І.М., Ярош Д.А.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району